| octa2021 a întrebat:

Fetelor voi aveti in geantă prezervative dacă vă aflati intr-o relație?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Da pot spune ca tin prezervative la mine. In caz ca lucrurile se precipita pot sa am siguranta ca n o sa se intample incidente nedorite.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie sa nu ajunga in alt folos prezervativele alea. Adica cu altcineva fata de prietenul tipelor

| sofisis a răspuns:

Nu. De ce le-as tine in geanta? Ma *** pe strada? Le am acasa.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O reletie serioasa presupune si respect si bunsimt; la ce PLM(=pacatul lui moise) ar fi necesar prezervativul? Decat sa lasati sa Tropaie Hormonii, mai bine aplicat si nu doar clamati respectul si practicati macar 5-6 zile de abstinenta. nici veverita nu o sa explodeze si nici cucul nu o sa urce pe cea de sus craca a plopului. Succes; obsedatilor.winking laughing

| christall a răspuns:

Fetele sunt mai responsabile si au intotdeauna. Baietii nu gandesc cu capul de sus in momentele alea si apoi fata nu mai doarme de griji. Cel mai bine sa ai la tine.

| GaZa1994 a răspuns:

Da! Nici nu se pune problema. Prezervativele sunt importante pentru sănătate si siguranța. Chiar si dupa 7 ani de relație, tot folosim prezervative iar dacă nu locuiești cu prietenul tău, cu atât mai mult ar trebui sa ai prezervative in geantă.

| Pool77 a răspuns (pentru GaZa1994):

Sunt singurul care dupa 2-3 luni de chinuiala cu prezervativele, dupa un test la amandoi renunta la ele?

| GaZa1994 a răspuns (pentru Pool77):

Am vrut sa ii dau fetei un răspuns adecvat situației. Daca tu esti asa de sigur pe tine, este pe răspunderea ta. In același timp, cred ca e uman ca bărbatul sa ejaculeze înăuntru găurii in care ar fi trebuit si ca sa facă asta fără a creea situatii ireversibile sau dureroase si neplăcute, ca sa nu mai pun: Nedorite, se foloseste prezervativul! Eu asa stiam. Daca s-a schimbat ceva intre timp, înseamnă ca pot sa mă întorc la evul mediu de unde am apărut si eu: Vorbind cu dinozaurii.

| Pool77 a răspuns (pentru GaZa1994):

Ori n-ai inteles, ori eu m-am exprimat gresit.
Deci, daca ies in club etc, agat o tipa mergem si ne ****, nu fac nimic fara prezervatic.
Dar daca am o relatie destul de stabila, un 5-6 luni sa zicem, o iau frumos de manuta, daca vrea si poc, facem analize. Daca suntem amandoi in regula, nu vad de ce am folosi prezervativ.
Desigur, daca esti virgin nu prea poti face chestia asta, n-ai experienta, dar daca esti ok si ai mai vazut **** in viata ta, sti cand s-o scoti nu?
Eu o fac fara de 4-5 luni aproximativ, cu calcule cu etc uite ca n-a ramas insarcinata si se simte altfel, tot actul.

| GaZa1994 a răspuns (pentru Pool77):

Si ejaculezi afara! Cred ca doamnele ar sparge telefonul daca si-ar imagina ce urmează sa zic: Prietenul tau te călărește iar tu esti in culmile plăcerii iar când mai ai 3 secunde ca sa ajungi la punctul culminant, prietenul tau scoate treaba si tu ai rămas într-o asa situație ca parca iti vine sa plângi. Daca la voi baietii sta altfel treaba, asta e. Ca sa nu mai pun ca sunt unele fete cărora le place ca baietii sa termine înăuntru chiar si cu prezervativ.

| Pool77 a răspuns (pentru GaZa1994):

Nu crezi ca aici e vorba si de comunicatie? Sau?

Daca ea imi zice ca **** mea, imi place sa te termini in mine cu prezervativul pus, bine sefa asa facem o data de doua ori, dar mai facem si cum vreau eu.
Iar la chestia cu orgasmul, crede-ma, nici actuala si nici fosta n-au avut probleme.