| Andreea_6336 a întrebat:

Fetelor... ce faceti ca sa va mentinetzi?

Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Poi eu fac sport...adica alerg ca prietenele mele etc.]

Nu prea mananc dupa ora 6.si la micul dejun mananc ceva usor.si nu stiu ce mai fac.
.dar vad ca ma mentin;))

uite ce ar trebui sa faci ca sa te mentii:

http://www.csid.ro/dieta/cum-sa-te-mentii-supla-4350309/

Bye!

10 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Sala sala si iar sala

| Psihiatra a răspuns:

Eu mananc o masa pe zi.Sucuri deloc, dulciuri ff rar.Fac gimnastica aerobica si echitatie in week-enduri

| Deea a răspuns:

Eu nu fac nimic. Mananc normal.

| Tsunade99 a răspuns:

Simplu... sport si diete nu prea exagerate.

| nikol a răspuns:

Mananc tot ce prind ca nu am probleme cu celulita oricum daca ma ingras slabesc repede.Preferabil sa mananci multe salate, carne de pui ...multe sucuri naturale...fructe, legume.

| Isabela96 a răspuns:

In primul rand exercitii fizice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laba !

| fokker a răspuns:

Sunt baiat, dar pot zice ce face sora mea :

Sex happy

| MisseEmmo a răspuns:

Ca sa te mentii trebuie sa mergi la sala nu mult si sa nu mananci asa multe grasimi si eu in fiecare zi imi iau punga decon flakes forta cu miere si mananc seara cu iaurtul activia ei sper ca te-am ajutat fundita?

Răspuns utilizator avertizat