| yourkittycat a întrebat:

Fetelor ce faceti pentru a mentine o relatie?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| RedDeath a răspuns:

Te prefaci ca esti tu! :d Adica te comporti asa cum esti.
Eu, de exemplu, fac toate prostiile care imi trec prin cap, unele placute, altele neplacute... pentru el, banuieschee hee
Deci faci ce iti tuna in cap [ numai totusi sa nu il omori, nu de alta, dar afla politia] mai lasi sa treaca o mica pauza, apoi iar. Dai frau liber imaginatiei si gandurilor care iti trec prin minte. Nu trebuei sa te gandesti ca "Vai, trebuie sa urmez anumite reguli!" Asta e naspa, cand esti teapana si vrei sa faci ceva cum scrie in carte, ori asa ceva, nu exista! Te comporti asa nebunatica cum esti tu! Fiecare are nebunie in el, insa nebunia e de mai multe feluri big grin

| HurremSultan a răspuns:

Bună.
Cominicare e baza într-o relaţiewinking fără comunicare.e greu.

| Hace a răspuns:

Nimic, nu vad de ce as face ceva sa mentin o relatie, ori merge, ori nu merge. Conteaza sa fi tu insuti, sa nu joci un rol (asta e valabil si la prima intalnire), asa cum vad ca se poarta. Cu cat esti mai naturala cu atat esti mai apreciata.

Numai bine happy

| Valleria a răspuns:

Ii spui mereu ce daca ai vreo problema si nu tii in tine, daca te iubeste o sa se schimbe. Desigur ca trebuie sa il si lauzi si sa ii spui ce iti place la el!

| alexandrafocus a răspuns:

Pai trebuie sa va iubiti, sa fiti deschisi unul cu altul, RESPECT...