| Muppet a întrebat:

Fetelor ce preferați mai mult: părul lung sau scurt? Aș vrea să mă tund pentru că l-am ars cu placa și alte prostii și mă gândeam la un bob mai lung dar parca nu îndrăznesc. Îmi place și părul scurt dar o să îmi fie dor de părul meu lung sad

Răspuns Câştigător
| Onn3 a răspuns:

Fileza-l un pic si foloseste seru reparator de la Advance, din revista AVON

11 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Daca e ars, tunde-te. degeaba ai par lung daca e vai de capul lui.

| AnnePlatt a răspuns:

Heii,Muppet!
Te poti tunde in scari, nu foarte scurt, cam asa: http://assets.acasatv.ro/......a-foto.jpg
aceasta tunsoare o am si eu si sunt foarte multumita.
Su bobul la care te gandesti tu este super! Uite o imagine: http://www.mayra.ro/files/assets/images/TENDINTE4/beauty/heidi_klum300.jpg
Tunsoare asta este putin cam scurta, dar e interesanta!:http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......-image.jpg
Sper ca te-am ajutat!
XoXo
Arii

| Alexandrutssa a răspuns:

Parerea mea este sa nu te tunzi.Si eu am facut prostia asta. Aveam parul foarte lung.M`am tuns acum 2 veri si parul il am foarte putin peste umeri.Al meu creste foarte incet.Pana acum m`am tuns in acelasi timp cu mama si ei i`a crescut foarte mult dar mie nu.crying

| ralusycretz a răspuns:

Daca ai parul ars, tunde-te! iti va creste la loc. tunde-te pana scapi de tot parul ars. daca nu te tunzi, o sa ti se arda si mai tare si o sa trebuiasca sa te tunzi scurt scurt.

| LoveAnime4ever a răspuns:

Mie imi place si parul lung si parul scurt.Si mie mi.a parut rau ca m.am tuns dar sa stii ca am gandit pozitiv si acum astept sa imi creasca
Sunt sigura ca orice coafura vei alege o sa iti stea bine si vezi sa nu mai folosesti placa cao sa incepi sa chelesti

| AndreeaSakura a răspuns:

Iti va creste parul,nu-ti face griji! Daca il tunzi,nu iti recomand bob.O prietena de-a mea a incercat si chiar daca la inceput ii statea foarte bine, cand a inceput sa ii creasca parul, lucrurile n-au mai mers bine...Dar oricum sunt multe tunsori frumoase!

| MrCrazy a răspuns:

Si eu sunt baiat si si eu am parul lung si l-am ars de multe ori cu placa de multe ori dar tunde doar putin din varfuri pentru ca ele sunt cele mai afectate...desigur doar daca iti place cu el lung

| maryloveeleny a răspuns:

Ca sa nu-ti mai fie dor de parul` lung tunde-te ca BubzBeauty uita-te pe net e tunsa in scari...si poate nu se va mai observa asa de tare ca ai parul arsbig grin

| rrsv a răspuns:

Nu-l taia...o sa-ti para rau.eu l-am avut foarte lung si l-am tot taiat ca sa ros.acum imi pare foarte rau.incearca un tratament natural pentru par.nu mai folosi placa si nici feonul pentru al usca.

| katyxy a răspuns:

Eu zic sa il pastrezi lung eventual sa iti mai iei putin din el cat sa indepartezi varfurile arse poate sa il filezi putin pentru a prinde volum dar doar atat...eu am patit-o tot din acelasi motiv m-am tuns si apoi am regretat...plus ca majoritatea baietilor prefera parul lung;-)winking