| XatomisX a întrebat:

Mie intoadeuna mi-a placut sa port parul lung si acum am parul lung si imi place mult dar problema este ca fetelor nu le place parul lung straight face ce sa fac crying nu pot sa ma tund doar ca le place fetelor cu parul scurt straight face

11 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Serios mă? Tu preferi să-ţi aranjezi părul astfel încât să le placă altora?
Pe lângă asta, nu umblii tu după fetele care trebuie. Majoritatea tipelor cu (,) care mai ies eu preferă tipii cu părul lung.

| Anon352 a răspuns:

Ia ce sa spun! important e sa-ti placa tie nu conteaza ce cred altii! Eu am parul lung si il ador si nu m-as tunde nici daca mi-ar zice toata scoala ca imi sta hidos! Tie iti place mie imi place asta e importantlaughing Ramai asa cum iti place tie. fetele pot sa-ti fie prietene sau nu, tot timpul va exista cineva care tine la tine si nu o sa te paraseasca pentru ca nu.i place freza ta.happy Pana la urma tie trebuie sa-ti placa decat sa le placa altora si tu sa nu te mai uiti in oglinda mai bine asa. Cum ziceam, tie iti place mie imi place noua sa ne fie bine b-).

| Romelya314 a răspuns:

Iti spun eu sigur ca nu tuturor fetelor le plac baietii tunsi scurt, periutza, mogalaughing Bine acum, nu te-as vedea cu parul lung si sa asculti manele. ideea e ca probabil nu te invarti in cercurile de fete care trebuie. Si la urma urme-i tie sa-ti placa si sa te simti bine in pielea ta, vor aparea si fetele alea care te vor placea cu parul lung. Bafta

| TheUnForgiveN a răspuns:

Bullshit.E trist ca in Romania societatea te invata ca doar fetele trebuie sa aiba parul lung iar baietii scurt. Bullshit comunist.Nu te tunde, gasesti tu pe cineva care sa nu te placa pentru lungimea parului.

| MetalForever a răspuns:

Las' ca no sa duci lipsa de fete.Esti rocker, presupun la ce nume si imagine ai(si pentru ca porti par lung)-cauta pe cineva care e ca tine(sa aveti aceleasi pasiuuni.).Eu niciodata nu m-am schimbat pentru o faata.Doar comportamentul.

| Grigore_Betty_1993 a răspuns:

Nu te tunde. daca cineva te place cu adevarat, te va placea si cu parul lung. si fii sigur ca o fata care va fi atrasa de tine, tu avand parul lung, va fi mult mai pe gustul tau decat una care te tot sacaie sa te tunzihappy :*

| MOOVEMEX a răspuns:

Nu te tunde, si eu am avut aceeasi problema, fii tu insati nu asculta ce zic altii pe langa tine... eu acum am parul aproape de 1 metru mai am cam 15 cm...

| RollBabyGO a răspuns:

Depinde si ce fete... eu am parul lung si am prietena iar ei ii place ca am parul lung big grin

| XatomisX explică (pentru RollBabyGO):

Depinde ce intelegi tu prin par lung cati cm are laughing?

| RollBabyGO a răspuns (pentru XatomisX):

Pai mai am putin si imi ating umerii

| XatomisX explică (pentru RollBabyGO):

E al meu are 40 cm laughing