| BrokenWings a întrebat:

Fetelor! Ce produse folositi voi pentru a va masca cearcanele? Si cum le aplicati? Eu folosesc fond de ten, insa cearcanele nu mi se astupa, si arata chiar urat. Eu stiu ca in zona aceea trebuie folosit ceva mai deschis ca si nuanta. Voi ce faceti in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| ElleAhx a răspuns:

Creion corector
http://www.google.ro/......tp?/imgres asta
sau asta
http://www.google.ro/......tp?/imgres dar il prefer mai mult pe primul si cateodata dau si cu pudra.

| BrokenWings explică (pentru ElleAhx):

Creion corector de la Color Trend am si eu. Nu am incercat pana acum sa il aplic in zona ochilor, am sa incerc, insa mie mi se pare cam gros ca si textura. Probabil e mai bine, rezista mai mult...

Cat despre celalalt, cel cu pensula pot spune ca am avut si eu si nu sunt deloc multumita de el laughing

Mersii :*

| ElleAhx a răspuns (pentru BrokenWings):

Singurul lucru care ma deranjeaza la el este ca are putin sclipici O_o chiar nu inteleg de ce laughing
cu placere :*

| BrokenWings explică (pentru ElleAhx):

Mie nu imi placea ca nu se intindea bine.
Am incercat azi corectorul de la ColorTrend (uitasem de el) si chiar a fost bunwinking sunt tare fericita laughing mersii mult :*

| ElleAhx a răspuns (pentru BrokenWings):

Cu placere :*

13 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună!

Corectorul Ideal Flawless de la Avon este foarte bun pentru aşa ceva.

Testează-l! happy

| diavolitadulce a răspuns:

Lasa fondul de ten. Cumpara-ti un anti-cearcan. O sa masche destul de bine. mult succes!

| tinka1 a răspuns:

Eu folosesc anticearcan de la beyu, iata cum arata https://www.google.md/......ps?/search L-am luat cu 50 lei, si acopera destul de bine. Eu il aplic in jurul ochilor si cu pensula speciala pentru concealer;) :*

| BrokenWings explică (pentru tinka1):

L-ai cumparat online?

| tinka1 a răspuns (pentru BrokenWings):

Nu, din magazin. Din Chisinau.

| Madut a răspuns:

Impotriva cearcanelor poti sa incerci cartofi cruzi happy

| BrokenWings explică (pentru Madut):

Produse cosmetice ma refer happy

| annna69 a răspuns:

Eu odata la 2 zile, fac ceai de menta, pun 2 pliculete, iar dupa ce devin suportabile pentru piele, le pun pe ochi, si le mai inmoi atunci cand se racesc, pentru a fi caldute, ajuta foarte mult.

| lolelia a răspuns:

Nu cred ca se pot astupa, asa ca iti sugerez sa dormi mai bine