| Lilia_1576 a întrebat:

Fetelor ce rimmel imi recomandati pentru a avea genele mai voluminoase si mai dese... pls

Răspuns Câştigător
| Teodora997 a răspuns:

Incearca rimelele de la Maxfactor, de la Maibeline si de la Avon sunt cele mai bunebig grin

10 răspunsuri:
| Morena30 a răspuns:

Eu am de la Maybelline dar si de la Avon.Sunt bune ambele. Diferenta dintre ele este pretul.La Maybelline sunt mai scumpewinking

| Alecsandraa97 a răspuns:

Uita-te intr-un catalog de Oriflame, eu de acolo folosesc si sunt bune pentru ce cauti tu. Bafta la cautat :*!

| Americana a răspuns:

Supershock de la Avon. E mascara vedeta. Datorita periutei lui separa fiecare geana si confera volum maxim.Eu il folosesc de cand a aparut in 2008 si sunt foarte multmita.Ti-l recomand.

| mikihita a răspuns:

Chiar daca ma repet iti recomand rimelele de la L'oreal Lash Architect 4D si volume millions de cils. Sunt extraordinare. Eu am genele lungi dar rare si drepte. Cu aceste 2 rimele am reusit sa fac genele sa imi arate fenomenal si sa fiu si eu multumita. Mm incercat destule rimele. Diverse branduri. Daca esti cointeresata viziteaza urmatorul link si poate gasesti produse accesibile ca si pret.
http://newstylemakeup.shopmania.biz/catalog/ochi-202331

| JustABelieber a răspuns:

Eu zic sa cauti intr-o carte avon.acolo sunt cele mai bune si nici nu sunt scumpe.si eu mi-am luat de acolo si sunt foarte bune!

| Karizma a răspuns:

Eu iti zic asa:mai bine sa le lasi asa cum sunt.Dca le dai cu rimel, dupa aia o sa ti se strice si nu o sa mai poti iesi afara fara sa te dai cu rimel.Mai bine sa fii naturala si tu insati, esti frumoasa asa cum estiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati recomand supershok de la avon, one by one de la loreal paris.dar depinde si de cum ai tu genele

| lory1994 a răspuns:

Lash architect 4d de la l`oreal paris! e foarte bun! iti da volum alungire si face genele mai dese.e cel mai noi, cred.si face si genele mici sau rare suuperwinking

| dydy8191 a răspuns:

Rimmelul de la extralasting avon.foarte bunn

| annamarya5260 a răspuns:

Incearca golden rose3d mascara.este foarte bun si il dai in 2 straturi