| Ирина19 a întrebat:

Ce rimel face genele mai voluminoase? Ce-mi recomandati?

Va multumesc!

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la L*Oreal sau Chanel, merită toți banii.
Pa, pa.

| BruneTTe a răspuns:

Pentru volum e bun http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0
si Ga-de Extra volume [ ceeell mai bun ] nu gasesc poza cu el si nu inteleg de ce dat iti spun, e foarte foarte bun. face niste geneee : wow;))

| madaa a răspuns:

Ca sa ai niste gene mai voluminoase poti sa folosesti aparatul ala de intors gene am si eu si este f bun happy

| Andreea_5313 a răspuns:

Cele de la Maybelline.Eu folosesc Mascara Colosal si e superhappyAm incercat si Avon, si ele sunt f. bune dar se sterge repede si dupa un timp genele par incarcate si lasate in jos.

| karlikuicsddd a răspuns:

Toata lumea cu supershock rolling eyes, nu e chiar asa.straight face Il foloseste toata lumea pentru ca e mai ieftin decat rimmel london, l'oreal etc. Eu folosesc False Lash effect si sunt super multumita de el xD.

| Irinna a răspuns:

Supershock de la Avon. Este ff bun :X

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Eu folosesc un rimel prin avon ''masca super magnify'' cu 9, 99 lei.ar mai merge si combinat cu ''mascara super lenght'' tot prin avon.

secretul e sa incepi sa dai mai pronuntat la baza(pentru volum)si sa continui cu varfurile(pentru alungire). eu asa fac si sunt multumita.

sper ca te-am ajutat. o seara placuta!

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Supershock de la avon love struck ti le faceee tzooper

| Rubi91 a răspuns:

Mama ce e aici. Ce atata avon ma.Conteaza f mult periuta rimelului.Nu neparat firma.Si genele.Si mai ales sa nu fie uscat.Eu pot sa fol unul f scump sau unul f ieftin ca nu e mare dif.Periuta si genele fac tot:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`=Supershock de la avon -acela la care ii face Reese-
`=Rimelul acela transparent de la Color Trend Avon-iti da un efect special::X

| MalynaMagdalena a răspuns:

Supershock! happy de la avon!

| elydoolshika a răspuns:

Supershock de la avonwinking e super bun