| andra0106 a întrebat:

Fetelor cu ce imi curat si eu geaca de piele?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pielea naturală de pe îmbrăcăminte, încălțăminte, etc. se menține frumoasă și lucioasă curățând cu o cârpă moale umedă ca apoi să dăm cu un demachiant care "hidratează" pielea având un aspect de nou pentru mai mult timp.
Crema de pantofi usucă, demachiantul lungește "viața" unui produs din piele.
Pa, pa.

| oanny91 a răspuns:

Demachiantul doina e foarte bun pentru piele.bafta

| WiKiPoKidgs a răspuns:

Foloseste crema de pantofi sau oriece alta crema( pe care o utilizezi tu de maini de fata etc.) o sa ii dea stralucire iar sa o cureti curatatoria nu cred ca are asa multi clienti