| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum sa te imbraci la Ziua Orasului ca fata?! Stiu ca mai e pana atunci dar trece repede timpul. Ceva sfaturi? Si link-uri cu haine m-ar ajuta. Ce stil vestimentar ar fi bun, si parul cum ar trebui etc. etc. Funditaaaa! Aa da vreau ceva lejer nu sa par piți.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocuri cui

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vrei sa pari, dar numai o piti poate intreba cum sa se imbrace la balci

| DenisaNicoletaG a răspuns:

O pereche de blugi, o bluză mai largă, nişte tenişi şi părul ori prins în coc, ori lăsat liber.

| Vladalexandru97 a răspuns:

Esti piti oricum, uitate la ce intrebiwinking, daca tot ati faci atatea griji de cum o sa arati, eu zic sa treci peste nivelul asta viata are de oferit multe, mult mai multe decat haine si parwinking,