| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum se numesc aceste 2 piese vestimentare? Vreau sa le vand dar nu stiu cum se numesc. Multumesc. http://shareimage.ro/viewer.php?file=ubovzi25iothdro53a. jpg

Răspuns Câştigător
| bybyka_7356 a răspuns:

Prima de sus cred ca este un top si cealalta este un bolero.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

A doua e bolero, iar prima presupun ca e un top, si nu o fusta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc! Nu stiu cum sa fac... as da funda la toate 3 dar din pacate nu este posibil, voi da funda primului raspuns...

| FanGimnasticaArtistica a răspuns:

Top(prima) si bolero(a doua)