| Tauwinking a întrebat:

Fetelor! Cum v-ati imbraca daca ati merge la un majorat?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cat mai sexi

| Naяutσ a răspuns:

Daca as fi fata, m-as imbraca intr-o rochita scurta, dar dat faptului ca nu vrei rochita, m-as imbraca intr-o pereche de pantaloni scurti si un tricou lung, e majoratul tau? o.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Direct in lenjerie intima.Totusi este majorat, pf.

| Aimèeeee a răspuns:

Elegant, rochita cred. happy

| Marylol a răspuns:

Depinde ce oameni vin la majorat daca vin oameni pretentiosi imbraca-te in rochita si daca vin oameni care nu tin seama de imbracaminte imbraca-te fresh dar esti fata nu, fii feminina imbracate in rochie, rochita fustita doamne cand o sa ai 50 de ani o sa vrei sa te mai imbraci in rochie si nu o sa poti p.s daca te imbraci mai fresh ia-ti neaparat pantofi cu toc o sa te feca mai feminina(happy

| Charlotte02 a răspuns:

Eu m-as imbraca intr-o rochita draguta,stramta (daca ai talie si esti slabuta) sau care sa ma avantajeze,depinde si de ce culori iti plac,cu niste sandalute cu toc,sau pantofiori,sau as aborda o tinuta casual, blugi sau pant negri cu tocuri, un sacou sau o camasa, o bluza cu sclipici, ceva simplu si frumos happy distractie placuta la majoratbig grin

| Tauwinking explică:

Inafara de rochie!