| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema foarte mare.Imi caut un costum de baie de foarte mult timp si nu imi gasesc decat cu marimi mult prea mari pentru mine.Eu am masurile 76-52-78 si 42 de kg la 1, 68 si poate si de acea este greu sa imi gasesc, avand in vedere faptul ca sunt foarte slaba si masurile sunt foarte mici.Si,am uitat sa specific, as dori un costum de baie intreg. M-ati putea ajuta dandu-mi mai multe site-uri cu costume de baie intregi la marimile 32-34? Va multumesc anticipat si dau funda celui mai bun raspuns happy.

3 răspunsuri:
| ciresepeetno a răspuns:

Ufff nu stiu unde poti gasi uncostum de baie pe masura ta dar esti cam slabuta(de parca eu as fiigrasa am 75-60-88 si tot cam 42 kg si 166)Dar cred ca ar trebui sa te mai ingrasi putin fiindca din cauza acelor 52 de cm din talie o sa ai probleme in gasirea unui costum.

| marian1985 a răspuns:

Citeste http://vinereaneagra.eu/costume-de-baie-ieftine/ si cu siguranta o sa gasesti un magazin care sa-ti ofere masurile respective.