| jolidon a întrebat:

Fetelor, cum va uscati parul? Eu de obicei il usuc cu feonul dar la varfete nu se usuca bine si il strang in coc si ies afara. Sper ca asta sa nu imi dauneze la cap dar in acelasi timp nici nu vreau sa il usuc excesiv si sa ma aleg cu varfetele facute franjurihee hee:*

8 răspunsuri:
| FunnyLoOVe a răspuns:

Nu il mai usca cu feonul, lasa-l sa se usuce natural astfel il vei distruge daca vei continua sa il usuci pe o perioada mai indelungata de timp.

| Yusuke16 a răspuns:

Fate cu placatongue votbig grin?

| DieBitch a răspuns:

Nu-l mai usca cu nimic,lasa-l sa se usuce de la sine. Nu face bine, plus ca-i vara... cat de greu poate sa se usuce? Iarna, poti sa-l folosesti, ca no, e frig, e naspa sa stai cu el asa!

| Dexaa a răspuns:

Eu, personal, nu-mi usuc parul cu feonul deoarece nu-i prea bine.

| cataleya a răspuns:

Eu iti recomand sa nu il mai usuci cu feonul, foloseste balsam si vei avea un par super sanatos si voluminos happy

| SweetCristina a răspuns:

Nu ti-l usca cu uscatorul! Puneti un prosop pe cap si invartel pana iti sta si lasa-l sa se usuce natural ca asa va fi bine pentru parul tau!

| Anca1989 a răspuns:

Pai eu mil usuc putin cu feonu. Si daca e sa ies in oras ma spal mai devreme ma usuc unpic si apoi il las sa se usuce el de la sine. Ori cum e caldura.

| MissBellum a răspuns:

La fel si eu, cu feonul dar in acelasi timp il si pieptan pentru a fi cat de cat drept si sa nu fiu nevoita sa "bag" placa in elhee hee..Si eu niciodata nu imi prind parul cand e ud in coc pentru ca atunci cand se usuca n'are nici un Dumnezeu big grin
PS : si ai grija si ce elastic de par folosesti de preferabil alea din material... cele de "guma" care au un fier la capat iti face parul "franjururi" cum zici tubatting eyelashes