| Summer Memories a întrebat:

Fetelor, voi cum va uscati parul?batting eyelashes

24 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Il acopar cu prosopul, iar dupa 15 minute il coafez cu uscatorul Rowenta cu peria rotativahappy

| BRoxana a răspuns:

Eu il usc pentru ca daca nu imi sta in toate partile, cu o perie de salon si cu uscatoruthinking

| T30D0RA a răspuns:

Pai dupa ce mi-am spalat parul, mi-l infasor in prosop si tin asa vreo 20-30 de min. Il las sa se usuce in jur de o ora si apoi ma usuc un pic cu uscatorul.

| Seline a răspuns:

Il tin intr-un prosop si il las sa se usuce singur, asta cand sunt acasa, cand sunt in graba sau urmeaza sa plec il usuc cu foehn-ul.

| Anduciu a răspuns:

Daca imi usuc parul cu uscatorul, acesta se zbarleste, arat de parca mi-ar fi explodat ceva pe caplaughing. Il las sa se usuce singur... Dureaza vreo 2 ore pana e uscat complet.

| marrr a răspuns:

Il las sa se usuce singur si nu se degradeaza asawinking si cand il usuc mai sar si eu prin casa, dansezrolling on the floor ca sa se usuce intr-un mod frumos si sa am si bucle.

| Suzy a răspuns:

Il las sa se usuce singur, dar cateodata il usuc cu uscatorul de parbig grin

| Silvia a răspuns:

Se usuca singur.

| Helvete a răspuns:

Cu uscatorul de par, de obicei. In maxim 2 minute e gata, fiindca am parul scurt. Doar vara il las sa se usuce singur, fiindca este cald si se usuca repede. happy

| TeoIonela a răspuns:

Cu foehn...nu am incercat niciodata sa-l las sa se usuce el peste noapte.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Cu talent.Stau aplecata, sa-i dau un plus de volum cand il usuc.

| soph999 a răspuns:

Eu il las sa se usuce"natural"...de la sine!
Doar daca ma grabesc sau trebuie sa plec imediat, atunci il usuc cu uscatorul de parhappy

| alexflor87 a răspuns:

Tin parul invelit in prosop cam 10 min, iar apoi il las sa se usuce liber. E mult mai bine. Am observat ca uscandu-l asa, firele de par nu se mai despica asa de repede. Asta e cea mai buna metoda happy

| Яùxsi a răspuns:

Las timpul sa mi`l usucehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt fata! sunt baiat si aici am avantaj eu alerg de 5 ori prin camera si e uscat b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cele mai multe ori ma spal seara inainte de culcare pe cap, pentru a se usca in mod natural; asa e cel mai bine.Cand sunt grabita, apelez la uscator...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il las sa se usuce singur, asa nu se arde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu uscatorul. Situ ca nu e bine, dar n-am rabdare sa se usuce el singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se usca singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cu feonul in nici un caz daca nu vreau sa ma aleg cu parul uscat.[ si ma refer la un fir de par degradat ]
Cu prosopul dar nu frec firul de par pur si simplu imi pun prosopul in cap pentru 10 minute si dupa il scot, imi pieptan parul si il las sa se usuce. Da metona asta implica mai multe prosoape si mai multa dezordine in cazul meu laughing) si mai implica si glasul mamei atat de frumos care tipa aceste cuvinte " Diana, treci si strange dupa tine waiting ai facut un lac in baie unde te crezi la aqua magic waiting. ". Nu e minunatbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara se usuca singur.Nu suport uscatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem @Suzy

| versavia a răspuns:

Eu iti spun ce sa-i faci sa nu se mai rupa: dupa ce te speli pe cap lasa-l sa se svinte si dupa aceea piaptana-te. O sa ti cada mai putin, experienta proprie.

| Mikishor_5656 a răspuns:

Il las sa se usuce singur.