| raluk_2958 a întrebat:

Fetelor daca am parul lung (mai jos de cot putin) si am breton drept daca imi fac de sarbatori cateva bucle deasupra si restul parului de dedesubt intins bine nu va arata naspa dati o parere va rog ...va multumeschappy

14 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Cred ca va arata foarte bine.insa nu exagera cu parul lung.happy cu cat e mai lung cu atat trebuie ingrijit mai mult si daca nu este ingrijit cum trebuie va arata foarte urat si fara formastraight face cat despre anul nou ce urmeaza ai putea sa faci o schimbare si sa te tunzi in scari, cu un alt fel de breton.etc. vei putea face mult mai multe coafuri care ti se vor potrivihappy:*

| Satisfaction a răspuns:

Pai incerca sa iti faci acasa sa vezi cum iti sta si daca iti sta bine iti faci la un coafor de sarbatori daca nu iti sta bine mergi la coafor si ii spui sa ti-l faca tot bucle daca vrei sau ii spui tu cum vrei... dar nu ma astept sa-ti stea rau pentru ca daca celalalt de pe sub este drept si celalalt bucle va arata super...am mai vazut si mi-a placut nu stiu tu ce preferi. bafta

| mispis a răspuns:

A avut o colega parul asa si ii statea prea, dar prea fain.Am incercat si eu dar cum parul meu e ondulat, nu am vrut sa-l stric cu placa, asa ca am renuntat. Dar iti zic, iti va sta foarte bine.Succes:*

| Anablondyi a răspuns:

Tunde-te putin in scari dar putin dde tot daca nu vrei sa fii extravanganta eu zic sa incerci ceva nou cum ar fi parul scurt stii tu...bob sau altele dar asta nu e neaparat ...in legatura cu ce ai zis tu, nu, nu cred ca ti-ar sta rau :* cred ca te`ai gandit bine :X:*

Sarbatori fericite:*!

| aia a răspuns:

Nu cred ca iti va sta naspa eu nu am breton dar mi-am facut bucle deasupra si drept dedesubt deci cred ca iti va sta binehappy

| melyyy a răspuns:

Mai bine iti faci mai multe buclehappy sau iti ondulezi tot parul'
sau nu mai iti facihappy iti intinzi tot parul, arata super cu breton drept :X:X
sarbatori fericite:X:X

| Emii_7808 a răspuns:

Raluca, eu iti zic sa incerci inainte de Craciun si ii ceri parerea mamei tale si a prietenelor. Craciun fericit :*

| Ditzy a răspuns:

O sa iti stea si mai bine daca iti indrepti bretonul si iti faci bucle peste tot.Eu sunt creata si imi indrept doar bretonul cand port ceva elegant, arata foarte bine

| Maddu a răspuns:

Da o sa fie bine dar sa-ti faci niste bucle sanatoase sh parul de jos intins tiplabig grinO sa arate perfect... O sa fii frumoasa...

Maddu

| funditze a răspuns:

Ar fi tare daca ti-ai face bucle multe si deasupra si dedesubt, sa-ti pui o bentita si sa iti indrepti bretonul... o parere...

| isa_1142 a răspuns:

. Va arata bine.happy iti spun eu.love struck da buclele sa nu fie foarte dese.happy Sa lasi spatiu intre ele.laughing

| Diianaaa a răspuns:

Este o alegere foarte buna. eu cred ca iti va sta foarte bine. dar ai putea sa te tunzi putin in scari ca sa aiba o forma mai frumoasa`winking!
Sarbatori fericite`:*!

| Laliiiiiiii a răspuns:

Pai bucle nu ar suna rau dar ca sa arate bine trebuie sa adaugi mai mult volum decu mi se pare super oke coafurawinking:*

| raluk_2958 explică:

Mesc mult fetelor :*:*:* sarbatori frumoase si vouahappy