| Anutzabhaaa a întrebat:

Funda! Cum sa imi fac parul in prima zi de scoala? eu vroiam sa imi fac bucle la par gen bella thorne...(am parul lung si breton drept

Răspuns Câştigător
| SadRomance a răspuns:

E o idee foarte buna, in prima zi poti sa iti faci bucle si sa iti filezi bretonul. Poti folosi un sprei care da stralucire parului pentru reflexe superbe >big grin

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Daca ai parul lung iti va sta foarte bine cu bucle, si daca iti vei indrepta bretonul, iti va sta si mai bine.
In acelasi timp, iti va sta bine si cu parul intins cu placa.

Succes! Alegerea este a ta! :*

| briquette a răspuns:

Mi se pare cam mult pentru prima zi, o sa para ca si cum te duci la o petrecere:-s, prima impresie conteaza...incearca mai bine sa-l intinzi

| Blooddanceonfloor a răspuns:

Daca ai parul lung ati va sta bine cu bucle! dar parerea mea e sa incerci cu parul intins cu placa ati va sta mult mai bine. Oricum bafta!

| C19 a răspuns:

Intinde`l si rasuceste`ti bretonul in sus happy :* CA o buclaa happy asa o sa ai si bucle si par drept in acelass timp happy