| R100 a întrebat:

Fetelor, de ceva timp am inceput sa fac matreata pentru ca tot am schimbat sampoane, acum mi-am luat Nizoral sampon pentru tratare. Eu asa matreata in viata mea nu am mai avut, am parul lung si e gros dar parca mi se desprind bucatele mici din scalp, e ciudat ca am patit asa ceva. Am citit pe N bloguri despre Keratina lichida Anian la o domnisoara i-a mers cu el iar la cealalta i-a facut multe probleme. Cineva l-a incercat?! CE SA MAI FOLOSESC?! mai ales ca e si cald afara...

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Eu am pielea grasa si inevitabil si matreata, insa am scapat de ea de cativa ani folosind head and shoulders, nimic altceva. Nu stiu daca e coincidenta, dar poti incerca sa vezi daca functioneaza si la tine, inainte sa treci pe produse si metode mai complexe si scumpe.

| R100 explică (pentru Abh):

Asa m-am gandit si eu, mereu cand imi luam Head and Sholders imi trecea...am si uitat de samponul acela. Multumesc, Abh.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masajul î ți place?

Răspuns utilizator avertizat
| RalucaAndreea a răspuns:

Foloseste in continuare Nizoral e bun si eu am folosit si m`a a ajutat, sau mai e eficient si Mediket plus.

| R100 explică (pentru RalucaAndreea):

Am sa merg in cont. cu Nizoral un timp ca sa vedem cum isi face efectul iar dupa daca nu imi trece ori imi iau samponul Hand and Sholders pentru ca imi era bun intr-o vreme ori merg la dermatoloaga mea, am fost si saptamana trecuta dar uitasem sa-i spun de lucrul asta.