| T30D0RA a întrebat:

Fetelor, folositi tampoane? Cum e?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Da, folosesc Ob-uri de vreo 3 ani.Nu e nicicum.thinking Le folosesc pe marimi, in functie de abundenta, prin urmare nu ma doare, nu nimic.In plus, nici nu le simt pe parcursul zilei si sunt muuuuult mai igienice.happy

10 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Normal ca folosim. Ce intrebare e asta? Si cum sa fie? Normal, te simti un pic naspa la inceput, dar te acomodezi si nu mai bagi de seama apoioh go on

| Jadis a răspuns:

Pai cum sa fie? E bine pentru ca te protejeaza si nu sunt incomode.

| Petronela a răspuns:

Da

| Stefania a răspuns:

Naspa !

| Morenastyle a răspuns:

Prima data e cam incomod, apoi ajungi sa nu le mai simti.

| Andrre a răspuns:

raised eyebrows

deosebit, incerca. smug

| Bianka a răspuns:

E.normallaughing

| ThePinkPanther a răspuns:

Eu una folosesc doar absorbante. daca esti virgina ti'as recomanda sa nu folosesti deoarece te poti dezvirgina cu tamponul si este foarte aiurea. daca totusi te hotarasti sa le folosesti ia marimea cea mia mica.

| Twizzle a răspuns:

Da.nu e foarte bine, da' trebuie laughing

| inlove96 a răspuns:

Odata ce ti-a venit ciclu, e normal sa folosesti!
Si nu sunt foarte comode, dar acum maxim 1sapt nu mori!happy