| DominicxD a întrebat:

Tampoane interne sau tampoane externe? Voi ce folositi?

Răspuns Câştigător
| Stixie a răspuns:

Internebig grin.
Cum a spus si IrxnIroxyI le folosesc pentru ca nu se prea"vad", dar de asemenea sunt incomode in primele zile.
Dar odata ce ajungi sa te obisnuiesti sunt chiar confortabilebig grin

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ambele! Nu deodata!

| fluturas a răspuns:

Externe happy eu yic ca sunt mai confortabile

| JustMe a răspuns:

Eu externe

| カルメン a răspuns:

Folosesc absorbante externe am auzit ca cele interne sunt cam incomodestraight facebig grin

| Lary a răspuns:

Externe

| IrxnIroxyI a răspuns:

Eu folosesc externe, pentru ca sunt cele mai sigure, dar as vrea sa folosesc interne pentru ca nu se vad.
Deci nu stiu pe care sa ti le recomand.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Folosesc absorbante.

| DDM a răspuns:

Interne. Daca stii cum sa le folosesti, nici nu le simti, dar majoritatea fetelor nu stiu cum sa le foloseasca, de aceea li se par incomode.

| bombonik_6523 a răspuns:

Eu externe ca am auzit ca cele interne pot dezvirgina :-d