| madalin_catu a întrebat:

Fetelor, help! Un par prins in coada de cal, dar care porneste undeva de mai de sus, este potrivita pentru cineva cu fata rotunda? Sau ce timp de coada s-ar potrivi pentru cineva cu fata rotunda?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, coada de cal nu-i recomandata la persoanele cu fata mare si rotunda.
Cand ai fata rotunda, tunsoarea sau aranjarea parului trebuie sa fie lasat, pe langa obrazi, pentru a mai acoperii din rotunjimea fetei.