| Kanpeki a întrebat:

Cine este de parere ca fetelor le sta mai bine cu parul lung nu prins in coada? tongue Nu sunt fata laughing

Răspuns Câştigător
| Diana_6039 a răspuns:

Eu cred ca conteaza de fata omului.Adica daca am fata rotunda, ovala, mica, mare, fruntea mare.etc.Deci eu zic ca la 70% le sta bine cu parul lung iar 30% prins in coads. Sper ca te-am ajutat.

15 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sincera sa fiu depinde de fata happy.

| pwp a răspuns:

Le sta bine si prins si neprins!

| fluturas a răspuns:

Da, si mie imi place mai mult cu parul dezlegat happy nu prins in coadawinking

| gigiro a răspuns:

Fetelor cu parul lung, le sta foarte bine oricum si l-ar prinde, pentru ca parul lung e foarte frumos, e o podoaba(daca e bine ingrijit, bineinteles). In Austria, foarte multe fete si chiar femei au parul prins in coada de cal, si sunt foarte bine privite. Se poarta chiar si codite, clasicile codite, foarte indragite aici, mai ales la munca, unde parul trebuie prins.In Romania, se spune ca nu e elegant, dar, e mai comod asa.Parul lasat liber, e frumos la plimbare, la disco, la intalnire.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Da e adevarat chestia asta dar 98% dintre fete stau cu parul dezlegat altele care se cred mai dragute stau cu parul prins 2% big grin

| Derye a răspuns:

Dar ce parere ai de fetele care il au lung si e prins in coada? thinking

| ForbiddenLove a răspuns:

Eu sunt fatahappy ...la unele fete le sta bine si cu parul prins in coada si cu parul desfacut.Asta cred eu.
p. s ieri in pauza(la scoala) i-am auzit pe niste colegi ca vorbeau ca la nu stiu ce fata ii sta naspa cu parul prins in coada si ca i-ar sta mult mai bine cu parul desprins.

| x4z5 a răspuns:

Parul lung nu prins in coada...

| KoWalSky a răspuns:

Parul desprins normal love struck

| larisuta a răspuns:

Mai eu nu stiu ce sa zic dar mie imi place cu parul lung desprins

| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Eu. e mai bine lung dar facut cu placa sau ondulat misto nu un par nespalat de 4 ani.deci ma refer la parul fetelor care sil ingrijesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. Fetele au parul ca sa-l tina liber, frumos. Nu prins simplu intr-o coada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu happy

si sunt fata laughing

| farazambet a răspuns:

Eu!happy adica depinde si de forma fetei. cat de bine o avantajeaza tunsoare happy

| CccCCCccC a răspuns:

Eu sunt fata. Dar, parerea mea e ca la unele le sta mai bine cu parul prins dar la majoritatea(la mai multe) cu parul desprins...winking