| AlleSiAtat a întrebat:

Fetelor, nu stiu cum, dar nu imi ies coditele atunci cand fac un machiaj! Nu stiu exact cum sa explic, cred ca e vina mea, ori dau prea sus cu tusul, ori prea jos. Ideea e ca atunci cand tin ochiul deschis, pe pleoapa se vede ca si cum as fi dat prea jos tusul, si trebuie sa mai adaug mai sus. Probabil nu intelegeti.hee hee Ati putea, totusi, sa ma ajutati cu niste tutoriale/ poze ca sa vad exact unde aplic tusul (eyeliner-ul)?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca asta e mai bun: http://www.youtube.com/watch?v=LOUXuUIgVb0