| melanya a întrebat:

Fetelor, pana la ce varsta se pot purta cercei colorati si lungi? Credeti ca de la o anumita varsta trebuie sa te imbraci mai serios si sa renunti la zorzoane?

6 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Eu una nu as avea o parere tocmai buna despre o femeie trecuta de varsta de 50 de ani care este imbracata foarte colorat sau cu nu stiu ce cercei. unele lucruri vin bine, dar pana la o anumita varsta, altele toata viata.
un exemplu este cher care probabil se crede inca la varsta de 20-30 de ani, chiar daca are corp frumos la varsta care o are nu o avantajeaza astfel de tinute, nici pe scena http://www.google.ro/......tp?/imgres

| overdose90 a răspuns:

Eeei poate cand esti la serviciu nu prea merg.dar in rest eu zic ca iti poti purta oricand simti nevoia. si eu port tot felul de cercei colorati, la 20 de ani, si inca ma de gand sa ii port laughing.dar depinde si unde mergi. poarta-i daca tie iti plac, fara sa iti pese daca ceilalti poarta sau nu!

| ynna93 a răspuns:

Sincer nu sunt de parrea asta.fiecare se imbraca cum vrea. daca esti o fire mai vesela si nu bagi in seamna barfele celorlalti poti purta pana la 80 de anihee hee. conteaza sa te simti tu bine.happy

| Simona a răspuns:

Nu este impusa o anumita varsta!

Daca tu te simti bine mai colorata si jucausa, de ce sa iti faci pe plac?

thinking

Asa ca nu iti fa probleme!

:*
Numai bine!

| Zazu a răspuns:

Zorzonelele astea sunt un fel de oglinda a persoanei care le poarta. Excesul nu este un semn al bunului gust si daca au un potential efect la 14 ani mai tarziu lasa de dorit, pana la urma e vorba de stiulul fiecaruia.Nu te imbraci serios, te imbraci cum simti.Culorile stridente si sidefate cred ca predomina un caracter slab care vrea sa iasa in evidenta. Poate si de aici unele fete simt nevoia sa fie mai "frumoase" crezand ca daca se "inzorzonesc" par mai atractive.

| ßeatryce a răspuns:

Nuexista o anumita varsta la care trebuie sa lasi accesoriile colorate...cat timp tu te simti bine si esti vesela le poti purta si la 80 de ani dar daca esti o fire mai serrioasa poti purta accesorii mici si de bun gust. Sper ca te-am ajutat!