| ThinkpPink a întrebat:

Fetelor spuneti-mi si mie cum imi pot indrepta parul (fara placa)?

Răspuns Câştigător
| sweety_9041 a răspuns:

Salut iubita. pai o metoda de indreptat parul fara placa este ca, atunci cand il speli, dupa ce il stergi cu prosopu, il lasi un timp(sa fie umed )si il usuci cu feonul si cu ajutorul unei perii rotunde pentru par(pui suvita de par pe perie dupa care pui feonul peste suvita si tragi in jos simultan de amandoua(roaga o prietena sa te ajute).)este o metoda care nu arde parul in primul rand si in al 2-lea rand e mult mai eficienta.

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

O pui pe Bălaia să te lingă

| dalila a răspuns:

Foloseste un balsam pentru indreptare parului sau cu feonul si cu peria.