| eleroxx a întrebat:

Buna tuturor...intrebarea e adresata fetelor big grin
ce crema de par folositi inainte de a va indrepta parul cu placa pentru al mentine drept?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Eu îl îndrept foarte rar, şi atunci nu folosesc nimic. Mi-a recomandat cineva mai demult o soluţie, şi am folosit-o o singură dată, nu-mi place, pentru că îmi face părul naşpa, de parcă ar fi murdar. Se numeşte Matrix Essentials, şi mai scrie Sleek Look, Iron Smoother. E într-o sticluţă d-aia portocalie.

| lollypop14dragutza a răspuns:

Credema..mama este stylist si tot ce mi-a dat de par ca sal mentina drept nu mege..nus bune..ma trog..eu folossesc un ulei de la kallos e sasa cu pompita nul am acum langa mine da cand il mai folosesc iti spun este suuper si mioase bine eu il comand de la mama de la salon da poate este si in cafu nu stiu si mult nu costa.da este genial..si eu imiindept parul dimineata si seara...