| den a întrebat:

Fetelor, stiti vreun gel pentru iritatie? Miau aparut pe obraz niste burboane asa albe, mici si cred ca am o iritatie ceva. Sau o crema ceva, sa imi treaca. Mersi!

3 răspunsuri:
| Blablabla_8623 a răspuns:

Nu suna a iritatie, dar daca ar putea fi cosuri curata-ti fata : demachiaza-te, foloseste un exfoliat si apoi o crema hidratanta. Daca nu sunt cosuri si nu merge, intreaba la farmacie sua du-te la dermatolog.

| Alexandra. a răspuns:

Cred ca sunt COSURI.Pai fa-ti masca cu argila(gasesti la farmacie)+zeama de lamaie, am incercat si eu si s-au uscat, sunt mai putine.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Flocinolol(parca) sau Flocinolon[nu mai stiu sigur denumirea]big grin sau cu Fucidin H.Bafta!