| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor >: va simtit bine in colanti? Pentru ca " noi " DA! cand va privim

8 răspunsuri:
| dyanna_8752 a răspuns:

Da, da chiar foarte bine :X, si serios suntem constiente de faptul ca voua va place, se observa cum vi se scurg ochiibatting eyelashes

| Maria_7883 a răspuns:

Mai smug
Eu iti fac o propunerehee hee
Ce zici sa va puneti si voi "baietii" colanti love struck
Sa vedem noi ne simtim sau nu bine.thinking

| ana_5516 a răspuns:

M-ai facut sa zambesc. Raspunsul este "Da". De ce? Sunt comozi, arata foarte bine pe un corp frumos (tu ai spus-o) si sunt sexy.big grin

| Aleeeeeeee a răspuns:

Da, foarte bine :-x. Imi plac mult. Aproape toata ziua-s in colanti :p :p

| Wihaela a răspuns:

Da :X cel putin eu big grin

| Anuska_8824 a răspuns:

Hai ca asta a fost bunalaughing
Da... Logik. laughing
Si referitor la Maria, chiar.Voi dc nu incercati?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| deea13_8488 a răspuns:

Da ft bine:X:X