| MaiorElena1995 a întrebat:

Buna fetelor, ce diferenta ie de a purta blugi sau colanti?

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Diferenta e ca. in colanti ai mai multa flexibilitate, te simti mai libera, dar pe timp de vara te incalzesti mai usor.
Blugii dau mai bine dupa parerea mea, si e mai ok sa ii porti pe timp de vara, dar depinde acum si de ce greutate ai.

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Salut!

Diferentele dintre blugi si colanti constau in materialele cu care sunt confectionati fiecare si in confortul pe care ti-l ofera. Colantii sunt mai comozi, dar blugii arata mai bine ...Mai nou au aparut si colantii care imita aspectul blugilor :
http://www.groupoff.ro/cumpara/colanti-imitatie-blugi-151

O zi frumoasa iti doresc!

| yallview a răspuns:

Parerea mea e ca colantii dau mai bine.