| mpno a întrebat:

Fetelor, vi se intampla sa va apara cosuri pe fund? Cum scapati de ele?

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Foloseste sapun cu sufl pentru a le usca sau o crema pentru cosuri, mereu poarta lenjerie de bumbac happy

| ana233 a răspuns:

Sunt de acord cu ce a spus @AsTheLove, dar aceste cosuri ar mai putea fi aparut din cauza chilotilor din material sintetic. Ar fi bine sa porti chiloti din bumbac.

| AsTheLove a răspuns:

Categoric,si mie mi s-a intamplat in trecut.Tot ce trebuie sa faci este sa ii spui mamei tale,si cumpara-ti o crema speciala pentru cosuri.
Daca nu iti trece,spalati-l cu sapun, si ai grija sa se curete bine.
Daca nici asa nu iti trece, foloseste spirt.E foarte bun.
Eu am scapat prin prima varianta, dar daca la tine merge mai greu, foloseste celelalte doua!happy Bafta!

AsTheLove