| anonim_4396 a întrebat:

CUM SCAPATI DE COSURI?

21 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Iti dau mai multe solutii:

1.Amesteci lamaie cu scortisoara pana se formeaza o pasta care o aplici pe fata si stai cu ea ceva timp.dar asta ar trebui sa o faci zilnic si am auzit ca efectele sunt UIMITOARE!
2.Lamaie cu miere la fel ca si cea cu scortisoara are aceeasi efecte.
3.Lamaie cu argila. de la magazin naturist poti cumpara argila.
4.Te speli pe fata cu malai pentru a indeparta pielea moarta.
5. Zynerit este foarte eficient.cauta la farmacie zynerit are efecte MIRACULOASE.
sper ca te-am ajutat.:X:* funda?

Janina
| Janina a răspuns:

Zynerit e foarte buna....am scapat de cosuri intr-o luna happy

| Farcas a răspuns:

Poate crezi ca e o gluma dar nu e deloc asa.Eu asa am scapat.Am cumparat o crema care se numeste mibazon.este in jur de 6 lei, si cosurile trec f repede.in maxim 2 saptamana. dar mai este cv.crema este dedicata pentru animale (la rani) si se gaseste in farmacia veterinara! am citit si eu pe net si chiar e f buna.acum e alegerea ta daca vrei sa o folosesti. aa si inca ceva. te dai cu ea doar de 3 ori pe saptamana pentru ca altfel iti face tenul uleios! Bafta

| want2bMajestic a răspuns:

Intr-un timp eram terorizat de catre aceste cosuri pana cand am pus mana pe o gama de unguente. nu stiu cum se numesc dar incearca sa iti faci cate o masca de faina de porumb seara inainte de culcare. o lasi p fata cam 10 min si apoi t dai cu un taampon inmuiat in zeama de lamaie. dupa o luna nu mai ai nici un cos...garantez eu asta.winking

eileen
| eileen a răspuns:

Zynerit am folosit si eu, am scapat de cosuri foarte repede dar mi-a lasat urme pe fata deci nu stiu cat de avantajos este... Mergi la dermatolog si iti va recomanda ceva special tipului de piele.
Sau mergi la cosmetica unde iti poti face sedinte de mircordermoabraziune special pentru indepartarea cosurilor, iritatiilor de pe fata. O sedinta costa cam 150 ron si iti vor trebui cel putin 6 sedinte.

| cotzobel a răspuns:

laughing ce tare ai fost selef... poti incerca crema de la avene diacneal, o perioada, iar dupa aia du. te la un medic dermatolog. el te poate ajuta cu o reteta coresp tenului tau.bafta!

| selef a răspuns:

Le-am vandut la piata.

| idanna a răspuns:

Am auzit ca lamaia este buna la cosuri, nu am incercat pentru ca zicea cineva ca arde pielea... voi stiti ceva?

| lily1970 a răspuns:

UN MEDIC SPUNEA PE UN POST TV CA DACA MACAR TIMP DE 2 SAPTAMANI SE TINE UN REGIM ALIMENTAR, FARA DULCIURI, GRASIMI SI BAUTURI CARBOGAZOASE, SCAPI DE COSURI; SI DACA MAI APLICI SI CEVA CREME CU ATAT MAI BINE.

| dance4life a răspuns:

Cu bani greilaughing)

| Liana [] a răspuns:

Pai, eu am folosit Zineryt. O data pe zi, sau de 2 ori. Se gaseste in diferite farmacii si exte foarte bun.

| anonim_8127 a răspuns:

cat costa aceasta crema Zineryt?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Printr-un tratament dermatologic.
Deci o vizitp la medicul dermatovenerologic.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta "clerasil" la farmacie...cica e bun(si iti trec cosurile dupa 3 zilechatterbox) da` nu stiu exact ca l-am folosit numa de cateva ori, chiar numa cand aveam cate un cos din ala gigant si dureroslaughing. da` o trecut pana la urmahappy incearca cu asta. ii in jur de 20 de lei.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am folosit zynerit si mi'au trecut cateva zile. apoi au revenit inzecit! nu folositi fara o vizita la dermatolog pentru ca efectele sunt de 3 ori mai grave decat cauzelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fhey fetele:X cand v-apar cosuriwinking nu le mai stparceti asa...ca`v infectati si se impultesc puneti pe un pansament conpresiv rivanol si stoarcetile;happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum scap de cosuri m-am saturat m-am dat cu toate prostiile pe fata si vreau sa-mi treaca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc clearasil si zeama de lamaiee. da o sa te cam arda. straight face la cOsuri noroc... love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le spargem.

| ankyann a răspuns:

Cumperi de la farmacie Clean & Clear de la Johnson.Este foarte buna

| memyselfandi a răspuns:

Cu Zineryt... chiar functioneaza dar trebuie sa te dai cel putin odata pe zi cu dansul timp de 1 lunasi apoi ori de cate ori e nevoie plus trebuie sati cureti fata fff bine inainte sal folosesti si sa o hidratezi corespunzator dupa folosirea lui... in 1 saptamana se vad rezultate