| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Fetelor,voi cand mergeți sa va puneți unghii cu gel, va curățati unghiile de acasă? Nu mi-am pus niciodata si voi merge sa imi pun. Nu stiu daca sa-mi curat cuticulele de acasă. Unele fete imi spun ca da, ca nu e frumos, in timp ce altele imi spun ca daca ma duc cu ele tăiate de acasă ma va "certa" fata respectiva ca mai bine le curăță ea decât o fac eu.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine le va curața manichiurista profesional atunci degeaba te duci tu la ea daca tu pe jumătate ai facut treaba. Este ca si cu vopseaua de păr coafeza te voseste nu mergi tu cu părul vopsit jumate o nuanta si cealaltă jumatate sa o faca ea.

| biasuru a răspuns:

Lasa o profesionista sa o faca! glumesc, alege ce vrei, rezultatul final conteaza! o zi frumoasa