| DiiiAnAaaa a întrebat:

Fetelor, voi cand va faceti bucle, pentru a rezista mai mult, aplicati fixativ pe par inainte sau dupa ce le faceti?big grin

Răspuns Câştigător
| simomih a răspuns:

Clar nu inainte! iti faci buclele si dupa il dai cu fixativ.ai grija ca dupa ce l-ai dat..se fixeaza si nu-l mai poti aranja..ramane fix asa.De asemenea sa agiti bine fixativul inainte de a-l aplica. daca vrei sa aplici ceva inainte de a face buclele poti aplica spuma.dar nu iti recomand deoarece parul nu mai are un aspect prea placut, mai ales daca e lung.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fixativul se aplica dupa ce iti faci buclele

| stlucian a răspuns:

Fixativul de par se aplica DUPA! big grin
Altfel risti sa ti-l arzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce le facem :* laughing

| ReusxD a răspuns:

Îl dai după ce îţi faci buclele, ca să nu se strice happy

| Iiuly a răspuns:

Dupa ce le facem!winking