| elaela18 a întrebat:

De obicei am parul foarte moale, iar cand incerc sa imi fac bucle, nu imi rezista decat 1 ora maxim. Ce produs as putea sa folosesc pentru ca parul meu sa reziste mai mult timp? mentionez ca am folosit si spuma de la syoss (hold) si fixativ si nu a functionat. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai cu ce iti faci bucle? Daca iti faci cu placa/ondulatorul seteaza temperatura mai mare si da mult fixativ, eu folosesc de la intesa si e foarte bun. Daca folosesti bigudiuri, lasa'le mai mult si da'ti mult fixativ( cumpara un fixativ puterea cea mai mare) si daca tot nu sta pune niste ceara, e imposibil sa nu stea cu ceara.

| qTe a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti mai faci bucle, lasa-l parul asa natural cum e!