| croissant a întrebat:

Fetelor voi ce alegeti intre unghii cu gel si semi? Si de ce? Pana acum le-am facut numai cu gel si sunt foarte multumita

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Gel. Eu am o unghie foarte subțire și moale, iar cu semi nu ma ajuta prea mult pentru ca se rup imediat sau se exfoliaza.

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Gel. Mă țin 3-4 săptămâni fără probleme.

| Adry05 a răspuns:

Semi, mi se pare același efect ca și gelul doar nu-mi îngreunează atât unghia și arată mai natural

| Ofiint? a răspuns:

Le-am avut de câteva ori cu gel, însă după îndepărtarea gelului unghiile mele deveniseră extrem de subtiri.
Unghiile mele sunt destul de rezistente și nu le vreau foarte lungi, prin urmare prefer semi.