| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi v-ati facut modele pe unghii pentru sarbatorile de iarna?

Răspuns Câştigător
| drcatwoman a răspuns:

Inca nu, dar deja am cateva idei pentru Craciun si Revelion.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sarbatorile de iarna in emisfera nordica, incep dupa mijlocului lui decembrie, iar noi suntem la inceput de noiembrie, nu crezi ca-i mult prea devreme pentru asta?
Na, ca m-am intristat, eu ce fac daca nu am sarbatori de iarna aici si la mine-i toiul verii in decembrie?

| Florentina9210 a răspuns:

Nu.

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing nu. Eu port tot timpul oja de culoare închisa. Nu îmi fac modele pentru ca prefer simplitatea.

| GreenVoid a răspuns:

Nu ca n a venit craciunu incalaughing

| ridhimagupta a răspuns (pentru GreenVoid):

Am uitat sa rad

| GreenVoid a răspuns (pentru ridhimagupta):

Problema ta.

| mnbvf a răspuns:

Nu.