| SparklingAngel a întrebat:

Fetelor, ce alegeti intre bani si dragoste? happy

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Majoritatea care au spus Dragoste au vrut sa zica bani.Hai sa fim seriosi in ziua de azi se mai uita una cu bani la unul sarac dar cu inima? Vreau sa o mai vad si pe asta.

20 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Dragoste.

| Barbiiie95 a răspuns:

@mdany sa stii ca mai sunt si fete care nu se uita la portofel, banii vin banii se duc, dragoste nu prea se gaseste.

| Narcis2007 a răspuns:

Daca as fi fata as alege banii

| Intelligence a răspuns:

Dragoste.Banii ii fac cu ajutorul dragostei celui de langa mine love struck
EEE`? Fundisa?big grin

| Sara2 a răspuns:

Dragoste, dar din pacate doar in 3 la suta din cuplurile din lume exista dragoste pura 100 la suta, din pacate, pentru ca in f multe, ori nu iubeste ea ori nu iubeste el, si daca multe fete fiind dezamagite in dragoste, se axeaza macar pe bani, stiu ca multe acum nu vor recunoaste si imi vor da stupid, dar asta e adevarul din pacate

| Lorenada a răspuns:

Sa stii ca daca este dragoste se pot face si bani...

| BeLLLLLa a răspuns:

Dragoste logiik
sunt mai rusinoasa
nu sunt materialista ba chiar delook
pretenu meu are si bani
da recunosc ca-l iubesc enormm :X
mi-a luat un an sa accept macar o ciocolata de la ellaughing))
nu suport sa-mi dea kadouri nimic de genuhappy
m-am objnuit
ti-am zis abia dupa un an happy:*:*

| Mousie a răspuns:

Mdany, esti frustrat ca probabil nu ai bani si e de inteles in vremurile astea. numai o fata fara incredere in ea alege banii, ca nu iiin stare de nimic. daca e atat de puternica, il ridica si pe el, asa ca te rog nu generaliza. Eu am ales dragostea, ca banii sunt destul de desteapta sa mi-i fac singura.

| XtmCamiii a răspuns:

Pai uni pot spune ca si baniii ca daca ai bani cine nu ar ramnismug dar se spune ca bani nu aduc fericirea asa ca pot spune dragoste poti sa fi si sarac dar daca ai cu cine sa iti petreci viata e bine ca poti avea cea mai mare avere:d

| Zoey4 a răspuns:

Daca ai bani...hop si dragosteahee hee

| Lightose a răspuns:

Dragostea evident:X banii nu aduc fericirea!

| marionettetolife a răspuns:

Dragoste

| RainbowAndra a răspuns:

Dragostewinking

| SparklingAngel explică:

Sunt de acord cu tine Mihaela.Adica un barbat trebuie sa-si permita sa-ti ofere ce ai nevoie din punct de vedere material. Fetele care raspund "dragoste" ar trebui sa cugeteze la cum ar fi relatia cu un baiat care nu le poate oferi nimic.

| Miriam9 a răspuns:

De ce sa alegi cand le poti avea pe ambele?:d

| Mihaela_3187 a răspuns:

In ziua de azi e greu sa gasesti un baiat care sa te iubeasca fara sa te insele asa ca eu nu am de gand sa fiu iubita unui sarac care sa-l intretin eu! Primul lucru care mi l-au spus parinti este: Sa nu iti gasesti unul pe care sa il intretii tu! Intelegi? fetele in ziua de azi care spun ca dragostea e cea mai importanta o fac ca sa creada ele vai ce cucoane, dar nu sunt ele ingerasi. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste!
De ce?
Poti ajunge sa ai succesul,faima,averea si lifestyle-ul la care ravnesc toti dar daca iti pierzi umanitatea, daca in viata ta nu mai este lod de dragoste si de prieteni adevarati, atunci nu inseamna absolut nimic!
By Süß

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu asa sunt nu stiu celelatle cum sunt dar eu aleg BANII exact ca teresa:-))) pentru mine ea a fost un exemplu bun (telenovele) si chiar daca nu urmarea telenovela accea tot asa era! fara bani nu faci nimic! deci BANII:*

| Raluka98 a răspuns:

Dragoste

| urbanmika a răspuns:

Bani happy