| anonim6_4936 a întrebat:

Fetelor, voi cum faceti sa nu mai transpirati intre picioare cand e cald? sau sa reduceti transpiratia.mersi.funda

Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Buna.Sunt deodorante pentru igiena intima si nu sunt f scumpe.In jur de 15 lei.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Transpirația este în exces la cele grase!
Lenjeria intimă obligatoriu să fie din bumbac 100%.
Pa, pa.

| iacob_2737 a răspuns:

Exista pudra de talc Cleopatra special pentru zona intima. Miroase super. Se gaseste in farmacii.

| laviii a răspuns:

Bea multa apaa ( 2 l pe zi)

| Darria a răspuns:

De fapt, cel mai simplu e sa te dai cu putin talc intre picioare, o sa absoarba transpiratia tongue

| DonOmar a răspuns:

N-ai cum sa reduci transpiratia, eventual sa stai la racoare! Toti transpiram intre picioare, baieti/fete. N-ai ce face, doar fa 1-2 dusuri pe ziwinking