| ema2396 a întrebat:

Fetelor, voi cum va imbracati la sala si de unde va luati hainele?

Observ ca peste tot online colantii se poarta doar cu bustiera si majoritatea seturilor asa sunt, dar sincer nu cred ca asa se imbraca lumea si in realitate

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu merg la sala, dar o data la 400 de ani mai fac sport
Iau un tricou larg si pantaloni de trening

| Holiday a răspuns:

Ba da, asa se imbraca fetele la sala. Bine, daca ai 80kg, mai bine iti iei un tricou totusi, chiar daca nu renunti la colanti.

| ema2396 explică (pentru Holiday):

Nu am 80 kglaughing de fapt sunt cam slaba sus si mi se cam vad coastele. Intreb pentru ca nu cred ca o sa ma duc la sala doar pentru femei si mi-e gandul sa nu se holbeze lumea ( nu ca ar avea ce vedealaughing )

| Holiday a răspuns (pentru ema2396):

Daca nu te simti confortabil cu bustiera, ia un maieu sau un tricou.

| zăGhost a răspuns:

Ma duc la o sala de femei si vreo 30% au colanti si bustiera. Majoritatea mergem in colanti si tricou/maiou. Gasesti in magazinele ca H&M asa ceva la preturi accesibile.

| EcceHomo a răspuns:

În colanți şi fitness top sau bustieră.
Mi le iau de pe sportisimo.ro şi sportaddict.ro.