| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi purtati tanga? De ce ia-ti recomanda?

Răspuns Câştigător
| marinelaella4 a răspuns:

Sunt oribilii, mai ales ca te jeneaza. Bine hai cand porti colanti sa nu se vada urma de colanti mai merge, dar asa in general nu. Nu am purtat si nici nu am sa port!

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Nu. Rămân urme frână pe aţa aia. I don't want to see

| Iamnotme a răspuns:

Dupa cum a zis Lavinia, te ajuta daca ai pantaloni mai mulati sau transparenti, si vara, au un ajantaj, nu transpiri chiar asa.

| Lavinia7386 a răspuns:

Te ajuta la tinute mai transparente sau mulate pentru ca nu se vede marginea ca si la cei normal.

| TudorMontana a răspuns:

Eu sunt barbat, port tanga, nu am nicio problema, doar ca ma cam jeneaza, totusi tanga 4 ever :X

| denykiss a răspuns:

Pentru confort, aspect si pentru ca sunt mult mai faini decat ceilalti...