| anonim_4396 a întrebat:

Fetele... care este motivul pentru care purtati chiloti tanga?

2 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, eu cred ca e doar de moda, pentru ca inainte erau acele ismene care se purtau apoi marimea sa diminuat treptat pana s-a ajuns la chiloti si apoi tanga, nu are niciun sens, poate daca ar purta colanti sa nu li se vada acea dunga de la chilot.
Oricum, majoritatea lucrurilor se aduc din moda, si lumea le poarta, nu stiu daca e asa.
Sa ai o zi placuta!

| chilledzebra a răspuns:

Se vede clar ca nu ai prietena! E pentru a ascunde dunga cand porti o anumita perece de pantaloni, mai exact un colant, o fusta. Ce e mulata de obicei. Dar sa fim seriosi acum! Ce te roade grija? laughing