| whattt a întrebat:

Fetelor voi de ce ati recomanda chilotii tanga si ce va place la ei? Nu vreau raspunsuri gen eu port boxeri si urasc chilotii tanga!

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Porti ce-ti place, cu sau fara recomandarile altora.

| bogboy101 a răspuns:

Frate da-mi add la bogdynistor@yahoo.com sa mai vorbimwinking sunt baiat

| bogboy101 a răspuns:

Da-mi un facebook ca yahooul nu imi merge.

| anonimus321 a răspuns:

Sunt sexy :-D Merg perfect cu o rochita!

| anonimaxxx95 a răspuns:

De obicei la o pereche de pantaloni mai mulati, mai transparenti sau la o rochie mulata e indicat sa se poarte chiloti tanga ca sa nu se vada forma lenjeriei. Cat despre comoditate nu poate fi vorba. :p

| bogboy101 a răspuns (pentru anonimaxxx95):

De ce? mie imi placlaughing) i-as pura peste tot