| DotPunct a întrebat:

Fetelor, voi unde va tineti gentile pentru cosmetice?

6 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! eu le tin in camera mea am un dulapior special.winking te pup.

| miha90z a răspuns:

Eu produsele pe care le folosesc f des le tin intr-o cutie pe birou (biroul meu este foarte mare big grin ) iar restul intr-un portfard, pe raftul in care tin si parfumurile & stuff

| chupachups1234 a răspuns:

Intr-un sertar in camera mea.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In dulapul din baie, logic! Ca doar nu le-oi cara dupa mine toata ziua.

| Liquify a răspuns:

Dat fiind faptul ca ma machiez in camera mea, am golit un raft pe care il folosesc special pentru cosmetice.

| thegirl1 a răspuns:

Intr-un sertar din camera mea