| Drinni a întrebat:

Cate cosmetice, haine, accesorii aveti, le tineti in ordine? Fetelor, voua va plac lucrurile dragute cu desene frumoase gen pile de unghii colorate, cutiute?

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Majoritatea hainelor, cosmeticele le am in ordine, doar cand ma grabesc le mai imprastii. Da, pai in felul asta ar exista o pata de culoare, culori vii...vesele.

| Drinni explică:

Ms;*.pentru.raspunsuri anticipathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-am numarat cosmeticele dar am numarat niste etichete intr-o noapte de insomnie. Nu spun rezultatul ca e indecent. Dar nu tin nimic in ordine, mi-e imposibil. Dezordonata am sa mor… Nu-mi plac cutiutele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult