| ioanalexandru a întrebat:

Fetelor, vreau sa-i fac unei prietene, cadou un parfum.
voi ce folosiţi? şi ce imi recomandaţi?
desigur, care e persistenţa parfumului?
mulţumesc!

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se merită să îți faci cadou un parfum cu feromoni de la Federico Mahora. Face toți banii.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Încearcă Chanel Chance. Eu una îl ador.
http://www.youtube.com/watch?v=HjhS379KKBM
http://www.youtube.com/watch?v=uVod-b5tOF8

| TwixulDrept a răspuns:

Daca vrei ceva un pic mai ieftin dar care sa miroasa bine poti incerca Little Black Dress sau Little White Dress.
Daca poti ceva mai scup dar care sa fie si foarte pun poti incerca:
Euphoria-Calvin Klein sau Gai mattiolo

| anutza a răspuns:

Oriflame - Gama Giordani si Eclat, te pot ajuta daca vrei sunt reprezentant, E-mail ln_anamaria@yahoo.com

| miha90z a răspuns:

Eu iti recomand urmatoarele :
GivencHi "Ange ou Demon"
J`S Exte Pop ( produs de R. Cavalli )
Moschino Hippy Fizz sau Glamour
Pe langa faptul ca miros bestial persista de dimineata pana seara happy

nony
| nony a răspuns:

Gabriela Sabatini!

| RS4 a răspuns:

Normal cele originale au un miros mult mai placut si persista o zi intreaga pe piele si mai mult pe haine! depinde doar de suma de care dispui! eu nu recomand produsele bine cunoscute, cu revistele cu care vin! mai bine iei un parfum original, chiar daca nu-ti permiti unul de 100 ml, macar unul de 30-50 ml! bafta! Inceacra un D&G Light Blue! bafta!

| stefania1997 a răspuns:

Eu folosesc Pierre Cardin si sunt foarte multumita de toate varietatile. Costa in jur de 100 ron

| ScandaL a răspuns:

Buna :* : )! Iti recomand Apa de parfum Today Tomorrow Always e singurul obiect care imi place de la Avon 69, 00 lei cu 40% reducere tonguehappy

| se7en1 a răspuns:

Nu sunt fata dar te pot ajuta daca imi raspunzi la o intrebare, de ce suma vorbim?

| se7en1 a răspuns:

Evidence este un parfum frantuzesc, persistenta sa consta in jur de 2 -3 zile, ai sa fi multumita de el

| KaRyNuTzza a răspuns:

Buna :* eu iti recomand un Little Black Dress sau un Perceive eu le folosesc si imi plac mult happy:*:!

Sper sa te fi ajutat happy:*Pa pA

| Olly995 a răspuns:

Incandescence...sau Today Tommorow. mirosuri misto...

| amylee19 a răspuns:

Sincer eu folosesc Avril Lavigne- Forbiden rose si imi place foarte multlove struck