| Ирина19 a întrebat:

Fetelor ce parfumuri folositi? Vreau sa-mi iau ceva fain ca pentru o domnisoara de 19 ani, ce fel de parfum imi recomandati?

Multumesc!

9 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Daca vrei de firma si stai bine cu banii: Armani, Versace, Hugo Boss, D&G, Christina Aguilera, Escada, Gucci, Lacoste

| kleorys a răspuns:

Eu iti recomand vanderbild e un parfum de nota 10 happy

| KoreaJapan a răspuns:

Gold este preferatul meu.

| MihaCool99 a răspuns:

Eu iti recomand parfumul perceive.Si pe langa asta o bratarica de argint. fundita? plz

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Eu folosesc Dolce Gabbana ti-l recomand.Mai folosesc si Nice,Opera, Joy de Jean Patou, iar cele mai scumpe pe care le am sunt:Caron Poivre(2000$),Les Larmes Sacrees de Thebes Baccarat (1700$),Imperial Majesty Clive Christian(215.000$)

| lila_1550 a răspuns:

Flora de Gucci

| OmNom a răspuns:

Pai nu sunt sigura ca le scriu corect dar...: Apple, perla rara, today, inger si demon,persive, little bleck dress, azur... sunt chiar frumos mirositoare sper sa iti placa

| mustaurucata a răspuns:

Salut...Calvin Klein-Euphoria. Este bestial, l-am cumparat iubeitei mele si i-a placut foarte foarte mult.
Acum e alegerea ta...si intre noi...nu-i asa scump(100-140cel de 100ml). Tu alegi. BAfta multa

| Dana_2871 a răspuns:

Eu folosesc FLORA Gucci e foarte bun love struck