| happiness a întrebat:

Fetelor:* vreau sa`mi cumpar un epilator care sa atenueze durerea, si nu prea stiu care ar fi mai bunethinking am unul de la philips si e cam varzalaughing. pe langa faptul` ca nu ia toate firele provoaka o durere insuportabila... daca ati incercat altele si sunteti multumite de ele sa`mi ziceti si mie.mersi:*

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prietena mea foloseste braun silk-epil.Il are de 5 ani si inca functioneaza bine.Sa stii ca doare indiferent de aparat.Depinde de radacina parului si de lungimea lui.

| mariaw a răspuns:

Normal ca doare cu fiecare epilator. Ce astepti sa gasesti? unul care te desensibilizeaza? Durerea se va atenua intr-adevar pe masura trecerii timpului si a obisnuintei.Recomand tot Braunbatting eyelashes