| Sweetgirl69 a întrebat:

Hei TPU, de curând mi-am făxut niște șuvițe albastre cu albastru de metilen, dar m-am spălat pe cap și s-a luat TOT. Într-adevăr, am părul un castaniu mai închis, dar nu ar fi trebuit să rămână măcar niște urme, ceva? Adică e posibil să nu mă fi dat eu bine, pentru că e prima dată. Vreau să vă întreb dacă procedeul meu este greșit. Eu pun albastru de metilen pe văd și după dau pe șuvița respectivă de păr, apoi aștept să se usuce. E bine?

1 răspuns:
| Izabellsisu a răspuns:

Buna,cred ca trebuia parul umezit inainte de a aplica spreiul, mie imi sta toata ziua, am tot parul mov si albastru, sau poti sa folosesti extensii albastre, astea nu se mai duc.happy