| eek a întrebat:

Fetelor. vreau si eu sa mi cumpar o gecuta din piele.pe maro. ppana in talie.cu fermoar. stiti pe unde as putea gasi. specific ca sunt din iasi. da' poate sa fie si site. aaa.si mai vreau si botine fara toc.pe gribig grin din piele intoarsa.sau imitatie de pielebig grin

9 răspunsuri:
| eek explică:

@sweety/.mersi mult. dar botinele. fara tocbig grin si gecuta cu fermoar.nu nasturi.ca de aia am gasit si eu.mersi mult inca odatabig grin

kratos
| kratos a răspuns:

Incearca la iulius mall sau la moldova poate au.

| RappK a răspuns:

Crede'ma k in tot iashi'u gasesti geaca de piele maro si botine.eu stau intr'un oras mai mik k tine si gasesc tot ce vreau:p

| oana_1897 a răspuns:

Eek si eu sunt din iasi si chiar anul trecut mi-am luat o geaca din piele exact cum spui tu si chiar te sfatuiesc sa-ti iei pentru ca se aseaza foarte binewinking Sati spun sincer...eu mi-am luat-o din bazar(sigur il stii) si am dat 3milioane dar merita toti banii, sincer... daca vrei detalii sau poze da-mi mesaj. pup

| sweety_1169 a răspuns:

Npc, mai bine incearca la magazinele din orasul tau ca asa pe net nu stii sigur daca iti vin bine, mai ales la incaltaminte

| ade_7333 a răspuns:

laughing Da cred ca nu era cazu sa ne spui chestile astea oh go on in fine

Botine nu se mai poarta, oricum poti face un drum daca chiar vrei, in Bucuresti Mall!winking si vei gasi cu sigurantza!

wave

| ade_7333 a răspuns:

Am dat cu parerea...nu mi-o lua in nume de rau m/...

| ade_7333 a răspuns:

Draga mea... spre surprinderea ta! sunt ff documentata pentru ca am pe cineva care cu asa ceva se ocupa! dut-te tu cu botinele tale fara tocoh go on si lasa-ma nu-mi mai tot da msjwinking... poarta-te cum sti styleprafwinking hay pa