| AlinaHoran a întrebat:

Fetelor voi cu ce va imbracati de Paste? Nu prea am idei thinking Eu ma gandesc sa imi cumpar niste blugi... o camasa alba cu vesta neagra ...niste botine (mai de primaavara) si niste accesori. aaa. daca e racoare cred ca imi iau si o gecuta dinaia de imitatie de piele. Voi? Mai dati-mi idei. Si cu fotografii daca se poate love struck

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Blugi

| iulia7621 a răspuns:

Pai eu nu prea m-am hotarat stiu doar ca vreaau sa imi iau pereche de blugi(pe astia mi-am cumparat deja), cred ca imi iau o camasa dar mai lunga, botine ceva fara toc sa fie comode si o gentuta.dar mai e pana de paste si poate ma razgandesc:d

| thebest_6021 a răspuns:

Eu zis niste cizme din-alea scurte un tricou si blugi negri sau niste pantofii cu toc inalt de 15 cm (asa port eu) si-o rochita roz sau alte culori